[Logo]
Over de club
Competities
Hall of Fame
Evenementen
Ratings
Links

Log in

L:

P:

Blijf ingelogd:


Elke vrijdag inloopschaak van 13.30-16.00 uur in Cinecitta
16-11-2018: 13.30-16.00 uur: Inloopschaak bij Cinecitta

Interne competitie

1e cyclus, groep A1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Karel Storm  0 01 10-2.05
2César Becx  01  011-3.05
3Sjoerd van Roon11 1  01 -4.05
4Sebastiaan Dijksman 00 0011½-2.57
5Jordy Schouten1  1 1011-5.06
6Willem Blankert0  10 001-2.06
7Tijmen Kampman 11011 1 -5.06
8Guus Vermeulen0000010  -1.07
9Rudolf Kat10 ½00   -1.55
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep A2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Ruud Feelders 0111 00 -3.06
2Erik Dignum1 01 ½ 0½-3.06
3Reinier Jaquet01 0 ½0½½-2.57
4Pascal Graafmans001 0 011-3.07
5Lex Karstens0  1 00½0-1.56
6Bob Jansen ½½ 1 001-3.06
7Luuk Baselmans1 1111   -5.05
8Mark Clijsen11½0½1   -4.06
9Ron de Veen ½½010   -2.05
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Joost Op 't Hoog ½-11 000-2.56
2Bas Rosheuvel½ - 1011½-4.06
3René van den Bosch -- -------0.00
4Thomas Schollen0 - 001 1-2.05
5Emil Voorhorst00-1 1   -2.04
6Jeroen van de Rijt 1-10  ½1-3.55
7Kienfong Lie Kwie10-0   10-2.05
8Jan Otten10-  ½0 ½-2.05
9Paul Castermans1½-0 01½ -3.06
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Stefan Hess 01 101 ½-3.56
2Bart Plasmans1 1 00100-3.07
3Christophe Verledens00 10 0½0-1.57
4Kees Gelens  0 0 101-2.05
5Toon Stuart0111 ½0½½-4.58
6Bastiaan van de Rijt11  ½ 110-4.56
7Maarten Werkhoven001010 00-2.08
8Henry Flikweert 1½1½01 1-5.07
9Bart van den Berg½110½110 -5.08
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Theo van de Hoek 0½ ½ 1½1-3.56
2Jan van den Dries1  0000 ½-1.56
3Elroy Kerstens½   01 10-2.55
4Ivar van der Heide 1  11110-5.06
5Jaap Steenkamer½110 0100-3.58
6Ton Tepe 1001 101-4.07
7Hans van Driel01 000 00-1.07
8Carlo Butalid½ 00111 0-3.57
9Leo van Gelder0½111011 -5.58
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Roger Bougie 1 001½1 -3.56
2Toon Tibosch0 0  0½11-2.56
3Thomas Tepe 1  1½½½ -3.55
4Cees Zoontjens1   0½½ 1-3.05
5Jeffrey van Huijgevoort1 01 ½011-4.57
6Jan Weijters01½½½ ½1 -4.07
7Guus van Heck½½½½1½ 1 -4.57
8Nico Dignum00½ 000 0-0.57
9Theo Mulder 0 00  1 -1.04
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep D, 2018-2019

NrNaam123456789101112score#p
1Jan Hes 0    0½ ½1-2.05
2Hans Groffen1 100 0 ½11-4.58
3Fons van Leersum 0  0r 0 000-0.06
4Coen Klaassen 1  0100111-5.08
5Bjoern Hofmans 11r1 11 1  -6.06
6Jan Bergsma   00 10110-3.07
7Paul Vermee111100 1   -5.07
8Rene Davidse½  1 10 001-3.57
9Bert Wels ½1000 1 11-4.58
10Wil Wouts½010 0 10 1-3.58
11Ad Haans0010 1 000 -2.08
12------------ 
Uitslagen & programma

Oude uitslagen zijn ook nog beschikbaar: