[Logo]
Over de club
Competities
Hall of Fame
Evenementen
Ratings
Links

Log in

L:

P:

Blijf ingelogd:


Elke vrijdag inloopschaak van 13.30-16.00 uur in Cinecitta
22-10-2018: De Kentering A - De Stukkenjagers C

Interne competitie

1e cyclus, groep A1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Karel Storm  0  1 10-2.04
2César Becx  0    11-2.03
3Sjoerd van Roon11    01 -3.04
4Sebastiaan Dijksman    0011½-2.55
5Jordy Schouten   1 101 -3.04
6Willem Blankert0  10 0 1-2.05
7Tijmen Kampman  1011   -3.04
8Guus Vermeulen00000    -0.05
9Rudolf Kat10 ½ 0   -1.54
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep A2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Ruud Feelders 011   0 -2.04
2Erik Dignum1 0  ½  ½-2.04
3Reinier Jaquet01 0   ½½-2.05
4Pascal Graafmans0 1 0 01 -2.05
5Lex Karstens   1 00½0-1.55
6Bob Jansen ½  1 001-2.55
7Luuk Baselmans   111   -3.03
8Mark Clijsen1 ½0½1   -3.05
9Ron de Veen ½½ 10   -2.04
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Joost Op 't Hoog ½-1   00-1.54
2Bas Rosheuvel½ -  011½-3.05
3René van den Bosch -- -------0.00
4Thomas Schollen0 -  01 1-2.04
5Emil Voorhorst  -  1   -1.01
6Jeroen van de Rijt 1-10  ½ -2.54
7Kienfong Lie Kwie 0-0   1 -1.03
8Jan Otten10-  ½0 ½-2.05
9Paul Castermans1½-0   ½ -2.04
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Stefan Hess 0   01 ½-1.54
2Bart Plasmans1 1 001 0-3.06
3Christophe Verledens 0 10 0½0-1.56
4Kees Gelens  0   10 -1.03
5Toon Stuart 11  ½0½½-3.56
6Bastiaan van de Rijt11  ½  1 -3.54
7Maarten Werkhoven00101   0-2.06
8Henry Flikweert  ½1½0  1-3.05
9Bart van den Berg½11 ½ 10 -4.06
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C1, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Theo van de Hoek  ½ ½  ½ -1.53
2Jan van den Dries   0  0 ½-0.53
3Elroy Kerstens½       0-0.52
4Ivar van der Heide 1   11 0-3.04
5Jaap Steenkamer½    0100-1.55
6Ton Tepe   01 101-3.05
7Hans van Driel 1 000 00-1.06
8Carlo Butalid½   111 0-3.55
9Leo van Gelder ½111011 -5.57
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C2, 2018-2019

NrNaam12345678910score#p
1Roger Bougie 1 0  ½1 -2.54
2Toon Tibosch0    0½11-2.55
3Thomas Tepe    1½½½ -2.54
4Cees Zoontjens1    ½½ 1-3.04
5Jeffrey van Huijgevoort  0  ½011-2.55
6Jan Weijters 1½½½ ½1 -4.06
7Guus van Heck½½½½1½   -3.56
8Nico Dignum00½ 00  0-0.56
9Theo Mulder 0 00  1 -1.04
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep D, 2018-2019

NrNaam123456789101112score#p
1Jan Hes      0½ ½1-2.04
2Hans Groffen    0 0 ½11-2.55
3Fons van Leersum    0r   000-0.04
4Coen Klaassen    01 0111-4.06
5Bjoern Hofmans 11r1 11    -5.05
6Jan Bergsma   00 1 11 -3.05
7Paul Vermee11  00 1   -3.05
8Rene Davidse½  1  0  01-2.55
9Bert Wels ½10 0   11-3.56
10Wil Wouts½010 0 10  -2.57
11Ad Haans0010   00  -1.06
12------------ 
Uitslagen & programma

Oude uitslagen zijn ook nog beschikbaar: