[Logo]
Over de club
Competities
Hall of Fame
Evenementen
Ratings
Links

Log in

L:

P:

Blijf ingelogd:


Elke vrijdag inloopschaak van 13.30-16.00 uur in Cinecitta
12-12-2018: Stukkenjagers Open, ronde 4

Interne competitie

1e cyclus, groep A1, 2017-2018

NrNaam12345678score#p
1Thomas Mollema 101011-4.06
2Rudolf Kat0 1½½½½-3.06
3César Becx10 0½01-2.56
4Reinier Jaquet0½1 ½00-2.06
5Luuk Baselmans1½½½ ½0-3.06
6Han Westenberg0½11½ 1-4.06
7Stefan Hess0½0110 -2.56
8-------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep A2, 2017-2018

NrNaam12345678score#p
1Mark Clijsen 1½01½1-4.06
2Erik Dignum0 00½½1-2.06
3Sebastiaan Dijksman½1 1½½0-3.56
4Sjoerd van Roon110 011-4.06
5Karel Storm0½½1 01-3.06
6Tijmen Kampman½½½01 1-3.56
7Kienfong Lie Kwie001000 -1.06
8-------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B1, 2017-2018

NrNaam123456score#p
1Toon Stuart 1100½2.55
2Thomas Tepe0 10001.05
3Emil Voorhorst00 ½101.55
4Bas Rosheuvel11½ 0½3.05
5Huong Do1101 14.05
6Joost Op 't Hoog½11½0 3.05
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep B2, 2017-2018

NrNaam123456score#p
1Guus Vermeulen 001001.05
2Maarten Werkhoven1 ½1½½3.55
3René van den Bosch 1½ 0½02.05
4Bart van den Berg001 ½½2.05
5Jan Otten1½½½ 02.55
6Lex Karstens1½1½1 4.05
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C1, 2017-2018

NrNaam12345678score#p
1Henry Flikweert 1110½½15.07
2Nico Dignum0 0100113.07
3Jaap Steenkamer01 100103.07
4Peter Vincken000 ½0r½01.07
5Rene Davidse111½ 0104.57
6Andries Deliën½111r1 ½16.07
7Guus van Heck½00½0½ ½2.07
8Jeffrey van Huijgevoort001110½ 3.57
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep C2, 2017-2018

NrNaam12345678score#p
1Cees Zoontjens 111½0014.57
2Jan van den Dries0 ½10½½13.57
3Ton Tepe0½ 101114.57
4Coen Klaassen000 00000.07
5Jan Weijters½111 ½½15.57
6Leo van Gelder1½01½ 104.07
7François Moran1½01½0 03.07
8Hans van Driel0001011 3.07
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep D, 2017-2018

NrNaam12345678910score#p
1Bjoern Hofmans 10110001-4.08
2Ad Haans0 11½0001-3.58
3Paul Vermee10 110010-4.08
4Fons van Leersum000 00001-1.08
5Hans Groffen0½01 0000-1.58
6Kees Gelens11111 11½-7.58
7Ivar van der Heide111110 11-7.08
8Wil Wouts1101100 1-5.08
9Jan Bergsma00101½00 -2.58
10---------- 
Uitslagen & programma

1e cyclus, groep V, 2017-2018

NrNaam1234score#p
1Ron de Veen ½½½1.53
2Ruud Feelders½ 1 1.52
3John Greunsven½0 11.53
4Roland Daamen½ 0 0.52
Uitslagen & programma

Oude uitslagen zijn ook nog beschikbaar: